GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Mockakopp 7649004
nr 764 9004
Mockakopp
med fat, 1800-tal, Ryssland
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 juni 2012
kl 18:49:02
200 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr